page contents
تبليغاتX
ایمنی(safety)

:: به فروشگاه khadamat2014 خوش آمدید ::

:: محصولات شاخه ایمنی(safety) ::
پاورپوینت حفاظ ماشين آلات
شکسته شدن دستها و بازوها, قطع شدن انگشتان, نابينايي فهرست امکانپذيری از آسيبهای مربوط به ماشين آلات می باشد که در مدت طولانی وحشتناک است. حفاظها برای حفاظت کارگران از آسيبهای بيهوده و قابل پيشگيری, ضروری هستند.
قیمت : 62,000 ریال
پاورپوینت ماشین تراش
در سال 1796 یک انگلیسی به نام فیدمن برای اولین مرتبه ماشین تراشی ساخت که دارای میله پیچ بری بود، که با عوض کردن چرخ دنده های روی محور اصلی و محور پیچ بری می توانست پیچهای مختلفی را بسازد.
قیمت : 60,000 ریال
پاورپوینت آموزش مبانی انبارداری
یکی از بخشهای مهم در سازمانها و موسسات تولیدی، توزیعی و مصرفی انبار می باشد که علاوه بر ارزش مهم اقتصادی، دارای جایگاه عملیاتی خاصی می باشد.ادامه در توضیحات....
قیمت : 65,000 ریال
پاورپوینت رادیوگرافی صنعتی
آزمایشات غیر مخرب NDT(Non- destructive tests) بوسیله رادیوگرافی تکنیکی است برای کنترل کیفیت در حد بالا. در این متد ما به داخل عناصر نفوذ میکنیم وعکس میگیریم ، همانند همان عکسبرداری (رادیوگرافی) در پزشکی، و بدینوسیله تصمیم میگیریم که آن عنصر برای منظور ما مناسب هست یا نه.
قیمت : 60,000 ریال
پاورپوینت ارگونومی وورزش
باید گفت که ۳۲ درصد مردم بيش از ۱۰ ساعت را در روز، به صورت نشسته سپري مي ‌‌کنند و نيمي از آنان حتي براي صرف ناهار نيز،ميز خود را ترک نمي‌ کنند و دو سوم مردم زماني که از کار به منزل باز مي ‌گردند، باز هم مي ‌نشينند.
قیمت : 55,000 ریال
پاورپوینت دوره آموزشي کنترل کیفی PIPING
دوره آموزشي QC (CODE & STANDARD & Specification) مشخصات فنی كدو استاندارد استاندارد: عبارت است از مطالبي كه براي استفاده از قانون يا بر پايه مقايسه اندازه گيري يا قضاوت در موارد توان, محتوي,درصد,مقدار و يا كيفيت استفاده مي شود.
قیمت : 40,000 ریال
پاورپوینت MSDS
پاورپوینت MSDS: MSDS مخفف عبارت Material Safety Data sheets به معنی "برگه های اطلاعات ايمني مواد" مي باشد. MSDS تا جایی که ممکن است باید ساده و مختصر ومفیدباشد و به زبان رسمی کشور استفاده کننده از ماده شیمیایی باشد.
قیمت : 40,000 ریال
پاورپوینت تنش زدائی
پاورپوینت تنش زدائی :اين عمليات ( pwht (past weld heat treatmentبعد از جوشکاری انجام ميگيرد وبرای خارج کردن تنش های داخلی که در اثر جوشکاری ايجاد شده بکار بده ميشود .بقیه در توضیحات ...
قیمت : 46,000 ریال
پاورپوینت انواع جرثقیل
پاورپوینت انواع جرثقیل ها: یکی از مواردی که در مورد بازرسی جرثقیل خیلی مهم است که بازرسی شود بلت می باشد.تسمه ی مصنوعی یا بلت(Belt)ازالیاف نایلونی یا پلی استر ساخته می - شوند. الیاف نایلونی دربرابر بسیاری ازموادقلیایی مقاوم بوده وکاربرد بیشتری دارند.
قیمت : 85,000 ریال
پاورپوینت لیفتراک
پاورپوینت لیفتراک لیفتراک ماشینی است دارای یک دکل، شاخک و ملحقات که با توجه به نوع فعالیت برای حمل و نقل، جابجائی و انبارنمودن بارها در اشکال و ظرفیتهای مختلف طراحی و ساخته میشود و متناسب با نوع کار و محیط از سوخت های فسیلی، گاز یا برق استفاده میکند.
قیمت : 65,000 ریال