page contents
تبليغاتX
پاورپوینت بهداشت فردی و شغلی

:: به فروشگاه khadamat2014 خوش آمدید ::

پاورپوینت بهداشت فردی و شغلی

پاورپوینت بهداشت فردی و شغلی

پاورپوینت بهداشت فردی و شغلی

 

سازمان بهداشت و ايمني شغلي :( OSHA )در سال 1970 با تاكيد زياد بر روي معيارهاي بهداشتي و ايمني در محيط كار تاسيس و داراي بيمارستانهاي دولتي و خصوصي زياد است . اين سازمان معيارهايي در مورد عوامل خطرناك مانند سر و صدا ، جيوه ، آزبست و اكسيد اتيلن ارايه نموده است . اين سازمان در مورد بازرسي محيط كار جدولهايي تهيه نموده است كه ميتوان روزانه محيط كار را بازرسي نمود . همچنين اين سازمان داراي مراكز مشاوره اي است كه به تمام صنايع خدماتي را ارايه ميكند ( در سطح آمريكا و برخي كشورها )

 

 

موضوعات ارائه شده در این پاورپوینت که حاوی 70 اسلاید می باشد:

1-      عوامل زيان آورفيزيکی محیط کار 

2-      عوامل زيان آورشيمیایی محیط کار

3-      عوامل زيان آوربيولوژيکی محیط کار

4-      عوامل زيان آورارگونوميکی محیط کار

5-      عوامل زيان آور رواني محیط کاردسته : نرم افزار
برچسب ها : پاورپوینت بهداشت فردی و شغلی , عوامل زيان آورفيزيکی محیط کار , عوامل زيان آورشيمیایی محیط کار , عوامل زيان آوربيولوژيکی محیط کار , عوامل زيان آورارگونوميکی محیط کار , عوامل زيان آور رواني محیط کار
قیمت : 74,000 ریال
تخفیف : -
قیمت نهایی : 74,000 ریال

ارسال نظر

نظرات کاربران :

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.

» محصولات مرتبط


پاورپوینت آشنایی با اصول بهداشت صنعتی
شرايط و عواملي كه موجب به خطر افتادن سلامت نيروي كار مي شوند تقريبا در همه محيط هاي كار وجود دارند اما نوع و شدت آ نها در محيط هاي مختلف متفاوت است .
قیمت : 64,000 ریال
پاورپوینت گسترش بيماري هاي واگيردار
ورود،تکثیر و گسترش یک عامل عفونی بیماری زا را در بدن انسان یا جانوران عـفـــونت می گـویند. بدن در مقــــابل عـفـــونت هـا پاســـخ نشان میدهــــد ،ولی یک عفـــــونت همیشه منجـــــــر به بیمـــــاری نمـــی شود.
قیمت : 78,000 ریال
پاورپوینت جیوه و اثرات آن بر روی بدن
جیوه فلزی است که از سالیان دور شناخته شده بود انسانهای ماقبل تاریخ برای رنگ آمیزی نقاشی های روی دیوار غارها از سينا بار (سولفور جیوه) استفاده می کردند.مصریان باستان نیز جیوه را می شناختند بشر خیلی زود از خطرات جیوه بر روی سلامتی آگاه شد ,ادامه در توضیحات
قیمت : 52,000 ریال