page contents
تبليغاتX
پاورپوینت MSDS

:: به فروشگاه khadamat2014 خوش آمدید ::

پاورپوینت MSDS

پاورپوینت MSDS

پاورپوینت MSDS

MSDS چیست ؟

MSDS مخفف عبارت Material Safety Data sheets  به معنی "برگه های اطلاعات ايمني مواد" مي باشد.MSDS تا جایی که ممکن است باید ساده و مختصر باشد و به زبان رسمی کشور استفاده کننده از ماده شیمیایی باشد.

فایده MSDS چیست؟

وجود برگه اطلاعات ايمني در كنار ماده مورد نظر ، اطلاعاتي در اختيار مصرف كننده قرار مي دهد كه مصرف كننده با آگاهي از ماهيت آتي ماده مزبور، قادر خواهد بود از خطرات و ضايعات ناشي از استفاده ، جابجايي و انبارش نادرست آن در امان باشد. بدين ترتيب كه اطلاعات مندرج در MSDS هر ماده اي بيانگر اين است كه نحوه صحيح استفاده از آن بايد چگونه باشد، در چه درجه حرارت و چه نوع محيطي بايد نگهداري شود ، در انبارش و جابجايي آن چه نكات ايمني بايد رعايت شود و در صورت بروز خطر نحوه مقابله با عوارض آن ماده چگونه خواهد بود.توضیحات تکمیلی در پاورپوینت  آمده است:

پاورپوینت آشنایی با MSDS فارسی(26اسلاید)

قیمت:4000 تومان

برای تهیه پاورپوینت های خو با ما تماس بگیرید:

آدرس ایمیل:khadamat2014@gmail.com

شماره تلفن:09384997655 دسته : نرم افزار
برچسب ها : پاورپوینت MSDS , پاورپوینت MSDS ,
قیمت : 40,000 ریال
تخفیف : -
قیمت نهایی : 40,000 ریال

ارسال نظر

نظرات کاربران :

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.

» محصولات مرتبط


پاورپوینت ایمنی کاردرارتفاع
پاورپوینت ایمنی کاردرارتفاع:كاركردن در هر مكاني كه احتمال سقوط و آسيب رساندن به كارگر را داشته باشد در گروه كار در ارتفاع طبقه بندي مي شود ورعایت الزامات ایمنی کار درارتفاع باعث نجات آنها از مرگ می شود. این پاورپوینت حاوی 50 اسلاید ارزشمند می باشد
قیمت : 75,000 ریال
پاورپوینت لیفتراک
پاورپوینت لیفتراک لیفتراک ماشینی است دارای یک دکل، شاخک و ملحقات که با توجه به نوع فعالیت برای حمل و نقل، جابجائی و انبارنمودن بارها در اشکال و ظرفیتهای مختلف طراحی و ساخته میشود و متناسب با نوع کار و محیط از سوخت های فسیلی، گاز یا برق استفاده میکند.
قیمت : 65,000 ریال
پاورپوینت انواع جرثقیل
پاورپوینت انواع جرثقیل ها: یکی از مواردی که در مورد بازرسی جرثقیل خیلی مهم است که بازرسی شود بلت می باشد.تسمه ی مصنوعی یا بلت(Belt)ازالیاف نایلونی یا پلی استر ساخته می - شوند. الیاف نایلونی دربرابر بسیاری ازموادقلیایی مقاوم بوده وکاربرد بیشتری دارند.
قیمت : 85,000 ریال